-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Демонтаж, повірка теплолічильників, ремонт (за необхідності) та монтаж)
Оголошено тендер
150 000.00
UAH
Номер:
099ffa697de942d9adb789e87cbb198a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-015053-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМІЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ЛІКАРНЯ ВІДНОВНОГО ЛІКУВАННЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982442
-
Адреса:
22000, Україна, Вінницька область, м. Хмільник, вул. Шолом Алейхема, буд. 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМІЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ЛІКАРНЯ ВІДНОВНОГО ЛІКУВАННЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982442
-
Адреса:
22000, Україна, Вінницька область, м. Хмільник, вул. Шолом Алейхема, буд. 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
150 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Демонтаж, повірка теплолічильників, ремонт (за необхідності) та монтаж)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 18:55
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Демонтаж, повірка теплолічильників, ремонт (за необхідності) та монтаж)
Кількість
9 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума150 000.00 UAH