-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту переходу, їдальні, кімнати відпочинку та каб. № 22 адміністративної будівлі (літ. Г-2) управління патрульної поліції в Рівненській області Департаменту патрульної поліції за адресою: вул. Степана Бандери, 14 А, м. Рівне
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012638-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 9 днів (до 11.09.26 00:01)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 9 днів (до 11.09.26 00:01)
833 058.23
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
09
дн
21
год
59
хв
11
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
eb5b770f2a4d49c8bef284a552cde3c8
Внутрішній номер закупівлі:
30245882
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012638-a
Замовник:
Департамент патрульної поліції
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108646
-
Адреса:
03048, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ФЕДОРА ЕРНСТА, будинок 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Євген Сорочинський +380676391456 e.sorochynsky@patrol.police.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
833 058.23 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 19:11 - 08.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 19:11 - 11.09.2026 00:01
Період оскарження:
31.08.2026 19:11 - 08.09.2026 00:00
Аукціон:
з 14.09.2026 13:24
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴833 058.23 Послуги з поточного ремонту переходу, їдальні, кімнати відпочинку та каб. № 22 адміністративної будівлі (літ. Г-2) управління патрульної поліції в Рівненській області Департаменту патрульної поліції за адресою: вул. Степана Бандери, 14 А, м. Рівне