• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту переходу, їдальні, кімнати відпочинку та каб. № 22 адміністративної будівлі (літ. Г-2) управління патрульної поліції в Рівненській області Департаменту патрульної поліції за адресою: вул. Степана Бандери, 14 А, м. Рівне

Оголошено тендер

999 669.88 UAH
Номер: 94834e16fa1e4c28b30896ed28d45856
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-015073-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Департамент патрульної поліції
Замовник: Департамент патрульної поліції
Очікувана вартість: 999 669.88 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з поточного ремонту переходу, їдальні, кімнати відпочинку та каб. № 22 адміністративної будівлі (літ. Г-2) управління патрульної поліції в Рівненській області Департаменту патрульної поліції за адресою: вул. Степана Бандери, 14 А, м. Рівне
Примітки: для УПП в Рівненській області
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
НК 018:2023: 1220 Офісні будівлі
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 31.08.2026 18:59

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума999 669.88 UAH