-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуга обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власника наземного транспортного засобу IVECO ML150E28WS, д.р.н. АН 412 Е, 2022 р. VIN ZCFB81LM402744946, згідно CPV за ДК 021:2015 код 66510000-8 Страхові послуги
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012631-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
4 041.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
23
год
55
хв
28
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
99d1dd5223bc4952ab753726f0273a79
Внутрішній номер закупівлі:
30245877
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012631-a
Замовник:
Головне управління ДСНС України у Донецькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38652962
-
Адреса:
84313, Україна, Донецька область, Краматорськ, вул. Тихого Олекси, будинок 10-і
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Дмитренко Станіслав Валерійович 380502276487 s.dmytrenko@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
4 041.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 19:10 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 19:10 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 19:10 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 11:43
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 041.00 Послуга обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власника наземного транспортного засобу IVECO ML150E28WS, д.р.н. АН 412 Е, 2022 р. VIN ZCFB81LM402744946, згідно CPV за ДК 021:2015 код 66510000-8 Страхові послуги