-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Саджанці троянд- ID: UA-2026-08-31-010174-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243449
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01981498ДК 021:2015: 03450000-9 Розсадницька продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шпаклівка, герметик, перетворювач іржі, розчинник.- ID: UA-2026-08-31-010142-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243448
Відділ освіти, молоді та спорту Новоушицької селищної ради ЄДРПОУ: 40215304ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV) 72240000-9 Послуги з аналізу та програмування систем. (72243000-0Послуг...×-
ДК 021-2015 (CPV) 72240000-9 Послуги з аналізу та програмування систем. (72243000-0Послуги з програмування; 72246000-1Консультаційні послуги з питань систем)
- ID: UA-2026-08-31-010184-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243447
Комунальне некомерційне підприємство "Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради" ЄДРПОУ: 01993150ДК 021:2015: 72240000-9 Послуги з аналізу та програмування системАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Фарба код ДК 021:2015 «44810000-1 Фарби»- ID: UA-2026-08-31-010149-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243444
Військова частина Т0330 ЄДРПОУ: 38426944ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 55520000-1 — Кейтерингові послуги (Послуги з організації гарячого харчування...×-
ДК 021:2015: 55520000-1 — Кейтерингові послуги (Послуги з організації гарячого харчування учнів 1–11 класів та вихованців пільгових категорій дошкільних підрозділів закладів загальної середньої освіти Уманської міської територіальної громади)
- ID: UA-2026-08-31-010172-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243441
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ТА ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44308884ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з підготовки та перевірки знань- ID: UA-2026-08-31-010166-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243438
Комунальне некомерційне підприємство "Свеський центр первинної медико-санітарної допомоги" Свеської селищної ради ЄДРПОУ: 44354684ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мишка ,A4 Tech OP-720 USB,Чорна- ID: UA-2026-08-31-010168-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243437
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ КРЕМЕНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45891616ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оплата видатків із благоустрою населених пунктів, придбання матеріалів для бензокос для ут...×-
Оплата видатків із благоустрою населених пунктів, придбання матеріалів для бензокос для утримання в належному стані територій населеного пункту (Косильна струна квадратна 3,0мм*271м).
- ID: UA-2026-08-31-010165-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243436
ГОСПРОЗРАХУНКОВЕ СІЛЬСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НИЖНЬОЛАННІВСЬКЕ" ЄДРПОУ: 40507435ДК 021:2015: 19720000-9 Синтетичні волокнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Водопровідні та сантехнічні роботи- ID: UA-2026-08-31-010145-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243434
Новокальчевська сільська рада об'єднана територіальна громада Березівського району Одеської області ЄДРПОУ: 40146330ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування шкільних автобусів- ID: UA-2026-08-31-010138-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243433
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СЕНЧАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41830654ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95, Дизельне паливо- ID: UA-2026-08-31-010143-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243431
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 16:10)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
придбання фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (БФП струменевий...×-
придбання фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (БФП струменевий А4 кольоровий Epson L3260, БФП струменевий А4 кольоровий з Wi-Fi Epson L3560)
- ID: UA-2026-08-31-010136-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243430
Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Фонтанської сільської ради Одеського району Одеської області ЄДРПОУ: 43944723ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Диван кутовий- ID: UA-2026-08-31-010132-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243426
Військова частина А5164 ЄДРПОУ: 26643267ДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для домуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення експертизи кошторисної частини проекту будівництва: "Реконструкція частини...×-
Проведення експертизи кошторисної частини проекту будівництва: "Реконструкція частини нежитлової будівлі під амбулаторію ЗПМС Миргородської міської ради ЦПМСД за адресою: вул. Конезаводська, 4 в с. Дібрівка Полтавської області"
- ID: UA-2026-08-31-010152-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243425
Управління комунальних ресурсів Миргородської міської ради ЄДРПОУ: 45318469ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Основні органічні хімічні речовини 3- ID: UA-2026-08-31-010122-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243423
Київський національний університет імені Тараса Шевченка ЄДРПОУ: 02070944ДК 021:2015: 24320000-3 Основні органічні хімічні речовиниПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-