• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Бензин А-95, Дизельне паливо

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 16:10)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 16:10)

135 500.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
15
год
41
хв
06
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: fec5032cd3da4b8c8a508f7d49a3231f
Внутрішній номер закупівлі: 30243431
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-010143-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАР’ЇВСЬКЕ "ПАЕ" ДЕВЛАДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Олена Матляк +380978038963 olena348@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 135 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 16:20 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 16:20 - 08.09.2026 16:10
Період оскарження: 31.08.2026 16:20 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 15:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴135 500.00 Бензин А-95, Дизельне паливо