-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 55520000-1 — Кейтерингові послуги (Послуги з організації гарячого харчування учнів 1–11 класів та вихованців пільгових категорій дошкільних підрозділів закладів загальної середньої освіти Уманської міської територіальної громади)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-010172-a
Завершена
1 338 514.20
UAH без ПДВ
Номер:
87958e2a5da449489c46378bbeba3e04
Внутрішній номер закупівлі:
30243441
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-010172-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ТА ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44308884
-
Адреса:
20300, Україна, Черкаська область, Умань, вул. Костельна, будинок 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Франчук Василь Миколайович 380637573560 upravlinosvit@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
1 338 514.20 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1–11 класів та вихованців пільгових категорій дошкільних підрозділів закладів загальної середньої освіти Уманської міської територіальної громади
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.09.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ІВАНОВ КОСТЯНТИН ВЯЧЕСЛАВОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2635201570
-
Контактна особа:
Іванов Костянтин Вячеславович 380631394914 ivanovkv26@gmail.com
-
Адреса:
20700, Україна, Черкаська область, Сміла, ВУЛИЦЯ 40 РОКІВ ПЕРЕМОГИ будинок 4 квартира 150
Ціна пропозиції
1 338 514.20 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 16:21
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
5079cf64399e4bc297cd0bca71130728
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-010172-a-a1
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ІВАНОВ КОСТЯНТИН ВЯЧЕСЛАВОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2635201570
-
Адреса:
20700, Україна, Черкаська область, Сміла, ВУЛИЦЯ 40 РОКІВ ПЕРЕМОГИ будинок 4 квартира 150
Номер договору:
27
Сума договору:
1 338 514.20 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1–11 класів та вихованців пільгових категорій дошкільних підрозділів закладів загальної середньої освіти Уманської міської територіальної громади: 1 338 514.20000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 16:00
Статус:
Підписаний