• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування шкільних автобусів

Інформація про кінцевих бенефіціарних власників Договір укладено з Фізичною особою-підприємцем РІЗНИКОМ РУСЛАНОМ СЕРГІЙОВИЧЕМ. Фізична особа-підприємець (ФОП) — це фізична особа, яка зареєстрована у встановленому законом порядку та здійснює підприємницьку діяльність від власного імені, без створення юридичної особи. Визначення кінцевого бенефіціарного власника, наведене у п. 30 ч. 1 ст. 1 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», застосовується виключно до юридичних осіб. Відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», обов’язок розкриття інформації про КБВ встановлено лише для юридичних осіб. Згідно п. 7 Додатку 4 до Положення про здійснення банками фінансового моніторингу, затверджене Постановою правління національного банку України № 65 від 19.05.2020 у разі встановлення ділових відносин (проведення фінансової операції без встановлення ділових відносин) з клієнтом, який є фізичною особою або ФОП, банк може вважати, що в такого клієнта відсутній КБВ, крім випадків виникнення в банку підозри або достатніх підстав для підозри (зокрема у разі виявлення відповідних критеріїв ризику або індикаторів підозрілості фінансових операцій), що такий клієнт діє не від власного імені.

Завершена

250 000.00 UAH без ПДВ
Номер: c8b0b3acfdbf4c3c92cfafa165b8a90a
Внутрішній номер закупівлі: 30243433
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-010138-a   
Замовник: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СЕНЧАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Марина Карпенко +380666961134 marina_karpenko94@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 250 000.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування шкільних автобусів
Код ДК 021:2015: 50113000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автобусів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Різник Руслан Сергійович
Ціна пропозиції 250 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 16:21
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: b33bebfd245e42fab29ea10a2426ae13
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-010138-a-a1
Постачальник: Різник Руслан Сергійович
Номер договору: 196
Сума договору: 250 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 16:12
Статус:
Підписаний
PDF
Договір 196.PDF
docx
Інформація про кінцевих бенефіціарних власників РІЗНИК Р.С.....