-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Унітаз, Чаша Генуя. Академічний ліцей.- ID: UA-2026-08-31-003654-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236944
Відділ освіти виконавчого комітету Золотоніської міської ради ЄДРПОУ: 21367348ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ключ рожково накидний (ДК 021:2015:44510000-8 Знаряддя)- ID: UA-2026-08-31-003652-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236943
ВІДДІЛ ОСВІТИ КОТЕЛЕВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43976032ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Холодильник. Класифікація за ДК 021-2015 (CPV): 39710000-2 - Електричні побутові прилади- ID: UA-2026-08-31-003645-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236941
Відділ соціального захисту населення Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 44082590ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вироби домашнього текстилю- ID: UA-2026-08-31-003649-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236940
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОСТРОЗЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ОСТРОЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01999833ДК 021:2015: 39510000-0 Вироби домашнього текстилюАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з централізованого водопостачання з платою за абонентське обслуговування- ID: UA-2026-08-31-003655-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236939
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ №1 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01998986ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл водиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт частини приміщень, частини вхідної групи, частини елементів благоустрою із...×-
Поточний ремонт частини приміщень, частини вхідної групи, частини елементів благоустрою із заходами по забезпеченню інклюзивності будівлі Харківської обласної прокуратури, за адресою: м. Харків, вул. Богдана Хмельницького, буд. 4
- ID: UA-2026-08-31-003626-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236935
Харківська обласна прокуратура ЄДРПОУ: 02910108ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перевезення та видалення відходів зелених насаджень- ID: UA-2026-08-31-003638-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236934
Комунальне некомерційне підприємство "Черкаська обласна станція переливання крові Черкаської обласної ради" ЄДРПОУ: 02004835ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги централізованого водовідведення (Код ДК 021:2015:90430000-0 - Послуги з відведення...×-
Послуги централізованого водовідведення (Код ДК 021:2015:90430000-0 - Послуги з відведення стічних вод)
- ID: UA-2026-08-31-003637-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236933
Відділ освіти Новояворівської міської ради ЄДРПОУ: 44008653ДК 021:2015: 90430000-0 Послуги з відведення стічних водАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Твердопаливні котли та теплоакумулятори (Код за ДК 021:2015:44620000-2 Радіатори і котли д...×-
Твердопаливні котли та теплоакумулятори (Код за ДК 021:2015:44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі)
- ID: UA-2026-08-31-003627-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236929
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області ЄДРПОУ: 38624322ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини (шланг спіральний, ремкомплект куліси КПП, важіль керування, пильовик кулі...×-
Запасні частини (шланг спіральний, ремкомплект куліси КПП, важіль керування, пильовик куліси та ін.) для поточного ремонту автомобільного транспорту (шкільного автобуса Михнівської гімназії "Успіх" ЛМР), код 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-08-31-003635-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236928
Михнівська гімназія "Успіх" Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 23547273ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Літій-іонний акумулятор EVE Energy INR21700/40P 3,6V 4Ah- ID: UA-2026-08-31-003644-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236925
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3005 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803543ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
шпаклівка, розчинник, ґрунтовка, фуга для плитки- ID: UA-2026-08-31-003630-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236924
Відокремлений структурний підрозділ "Тальянківський агротехнічний фаховий коледж Уманського національного університету" ЄДРПОУ: 00729103ДК 021:2015: 44831000-4 Мастики, шпаклівки, замазкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з коригування проєктно-кошторисної документації на об'єкт: «Капітальний ремонт...×-
Роботи з коригування проєктно-кошторисної документації на об'єкт: «Капітальний ремонт зблокованого багатоквартирного житлового будинку за адресою вул. Олімпійська, буд. 34, с. Дмитрівка, Бучанського району, Київської області» Коригування
- ID: UA-2026-08-31-003631-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236921
Департамент містобудування та архітектури Київської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02498487ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби (моторне мастило для двотактних двигунів STIHL 1...×-
ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби (моторне мастило для двотактних двигунів STIHL 1 л)
- ID: UA-2026-08-31-003640-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236920
Бахмацьке комунальне виробниче підприємство "Комунальник" ЄДРПОУ: 32991839ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Комплекти меблів для навчальних кабінетів біології, лаборантської біології, фізики, лабора...×-
Комплекти меблів для навчальних кабінетів біології, лаборантської біології, фізики, лаборантської фізики, хімії, лаборантської хімії, географії, математики та інформатики ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
- ID: UA-2026-08-31-003636-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236917
СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА №99 М.ЛЬВОВА ЄДРПОУ: 23888695ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 10:00)
-