-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
шпаклівка, розчинник, ґрунтовка, фуга для плитки
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-003630-a
Завершена
23 150.00
UAH без ПДВ
Номер:
27a3f69751f441b6bde1960a6236827c
Внутрішній номер закупівлі:
30236924
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-003630-a
Замовник:
Відокремлений структурний підрозділ "Тальянківський агротехнічний фаховий коледж Уманського національного університету"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00729103
-
Адреса:
20434, Україна, Черкаська область, Звенигородський район, село Тальянки, ВУЛИЦЯ СВЯТО-ПОКРОВСЬКА, будинок 80
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Голоднюк Яна 380984720244 holodnuk1987@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44831000-4 Мастики, шпаклівки, замазкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
23 150.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Стартова шпаклівка
Кількість
42 штука
Період постачання
31.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
20434, Україна, Черкаська область, Звенигородський район, село Тальянки, ВУЛИЦЯ СВЯТО-ПОКРОВСЬКА, будинок 80
На карті
Фінішна шпаклівка
Кількість
6 штука
Період постачання
31.08.2026 - 31.12.2026
Грунтовка кварцова Дюфа 10л
Кількість
2 штука
Період постачання
31.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
20434, Україна, Черкаська область, село Тальянки, ВУЛИЦЯ СВЯТО-ПОКРОВСЬКА, будинок 80
На карті
Грунт глибокого проникнення 10л
Кількість
1 штука
Період постачання
31.08.2026 - 31.12.2026
Затірка для плитки 5 кг
Кількість
1 штука
Період постачання
31.08.2026 - 31.12.2026
Розчинник для фарби 10л
Кількість
3 штука
Період постачання
31.08.2026 - 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Михайлова Олена Юріївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3113714783
-
Контактна особа:
Михайлова Олена Юріївна 380984393739 ekobud.talne@gmail.com
-
Адреса:
20401, Україна, Черкаська область, м.Тальне, вул. Фрунзе 20
Ціна пропозиції
23 150.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 11:52
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
a71dc345cf9340da89accd1def6edad1
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-003630-a-a1
Постачальник:
ФОП Михайлова Олена Юріївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3113714783
-
Адреса:
20401, Україна, Черкаська область, м.Тальне, вул. Фрунзе 20
Номер договору:
100
Сума договору:
23 150.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Стартова шпаклівка: 320.00000 UAH без ПДВ
Фінішна шпаклівка: 310.00000 UAH без ПДВ
Грунтовка кварцова Дюфа 10л: 1 400.00000 UAH без ПДВ
Грунт глибокого проникнення 10л: 600.00000 UAH без ПДВ
Затірка для плитки 5 кг: 1 450.00000 UAH без ПДВ
Розчинник для фарби 10л: 1 000.00000 UAH без ПДВ
Фінішна шпаклівка: 310.00000 UAH без ПДВ
Грунтовка кварцова Дюфа 10л: 1 400.00000 UAH без ПДВ
Грунт глибокого проникнення 10л: 600.00000 UAH без ПДВ
Затірка для плитки 5 кг: 1 450.00000 UAH без ПДВ
Розчинник для фарби 10л: 1 000.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 09:00
Статус:
Підписаний