• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт частини приміщень, частини вхідної групи, частини елементів благоустрою із заходами по забезпеченню інклюзивності будівлі Харківської обласної прокуратури, за адресою: м. Харків, вул. Богдана Хмельницького, буд. 4

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)

508 750.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
19
год
26
хв
02
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 109c4a57ab3240dfae4329ae9986e8c3
Внутрішній номер закупівлі: 30236935
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-003626-a   
Замовник: Харківська обласна прокуратура
Контактна особа: Олена Сидоренко +380577324541 tender3@khar.gp.gov.ua http://khar.gp.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 508 750.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 11:52 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 11:52 - 08.09.2026 09:00
Період оскарження: 31.08.2026 11:52 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 15:59

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴508 750.00 Поточний ремонт частини приміщень, частини вхідної групи, частини елементів благоустрою із заходами по забезпеченню інклюзивності будівлі Харківської обласної прокуратури, за адресою: м. Харків, вул. Богдана Хмельницького, буд. 4