-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт частини приміщень, частини вхідної групи, частини елементів благоустрою із заходами по забезпеченню інклюзивності будівлі Харківської обласної прокуратури, за адресою: м. Харків, вул. Богдана Хмельницького, буд. 4
Оголошено тендер
610 500.00
UAH
Номер:
364f16698e5b48d4bc91f62ba9c0071a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-003329-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Харківська обласна прокуратура
×
-
Код ЄДРПОУ:
02910108
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Богдана Хмельницького, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Харківська обласна прокуратура
×
-
Код ЄДРПОУ:
02910108
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Богдана Хмельницького, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
610 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт частини приміщень, частини вхідної групи, частини елементів благоустрою із заходами по забезпеченню інклюзивності будівлі Харківської обласної прокуратури, за адресою: м. Харків, вул. Богдана Хмельницького, буд. 4
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 11:04
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:0901010 - Здійснення прокурорської діяльності, підготовка та підвищення кваліфікації працівників органів прокуратури
Сума610 500.00 UAH