• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • Донорські кошти

Комплекти меблів для навчальних кабінетів біології, лаборантської біології, фізики, лаборантської фізики, хімії, лаборантської хімії, географії, математики та інформатики ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі

Закупівля здійснюється відповідно до ЗУ «Про публічні закупівлі» та Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених ЗУ “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування». Закупівля здійснюється в рамках виконання заходів Плану України, що схвалений для реалізації фінансування Європейського Союзу для України згідно з інструментом Ukraine Facility (далі — інструмент Ukraine Facility), передбаченого Рамковою Угодою укладеною між Україною та Європейським Союзом щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування Союзу для України згідно з інструментом Ukraine Facility, ратифікованою Законом України від 06.06.2024 № 3786-IX (далі — Рамкова угода). Закупівля співфінансується Європейським Союзом. Усі товари, товари у складі закупівель послуг, товари та/або матеріальні ресурси у складі закупівель послуг з поточного ремонту/робіт, які закуповуються в рамках виконання заходів (кроків), передбачених Планом України, повинні походити з прийнятних країн. Зміст висвітленої інформації не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 10:00)

2 182 915.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
17
год
10
хв
14
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 3de1958f49814c958681afe48ae23e1a
Внутрішній номер закупівлі: 30236917
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-003636-a   
Замовник: СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА №99 М.ЛЬВОВА
Контактна особа: Заремба Ольга Вікторівна 380322943338 school99.tender@gmail.com
Організація-донор: ЄС (Ukraine Facility)
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 182 915.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 11:52 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 11:52 - 09.09.2026 10:00
Період оскарження: 31.08.2026 11:52 - 06.09.2026 00:00
Аукціон: з 10.09.2026 15:02

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 182 915.00 Комплекти меблів для навчальних кабінетів біології, лаборантської біології, фізики, лаборантської фізики, хімії, лаборантської хімії, географії, математики та інформатики ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі