-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплекти меблів для навчальних кабінетів біології, лаборантської біології, фізики, лаборантської фізики, хімії, лаборантської хімії, географії, математики та інформатики ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Оголошено тендер
2 619 498.00
UAH
Номер:
c5a0838106f9408e9ed66b6e99ca5350
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-004179-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА №99 М.ЛЬВОВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
23888695
-
Адреса:
79037, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ ТВОРЧА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА №99 М.ЛЬВОВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
23888695
-
Контактна особа:
Заремба Ольга Вікторівна 380322943338 school99.tender@gmail.com
-
Адреса:
79037, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ ТВОРЧА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 619 498.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комплекти меблів для навчальних кабінетів біології, лаборантської біології, фізики, лаборантської фізики, хімії, лаборантської хімії, географії, математики та інформатики ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до ЗУ «Про публічні закупівлі» та Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених ЗУ “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».
Закупівля здійснюється в рамках виконання заходів Плану України, що схвалений для реалізації фінансування Європейського Союзу для України згідно з інструментом Ukraine Facility (далі — інструмент Ukraine Facility), передбаченого Рамковою Угодою укладеною між Україною та Європейським Союзом щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування Союзу для України згідно з інструментом Ukraine Facility, ратифікованою Законом України від 06.06.2024 № 3786-IX (далі — Рамкова угода).
Закупівля співфінансується Європейським Союзом.
Усі товари, товари у складі закупівель послуг, товари та/або матеріальні ресурси у складі закупівель послуг з поточного ремонту/робіт, які закуповуються в рамках виконання заходів (кроків), передбачених Планом України, повинні походити з прийнятних країн.
Зміст висвітленої інформації не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.08.2026 11:32
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля здійснюється в рамках виконання заходів Плану України, що схвалений для реалізації фінансування Європейського Союзу для України згідно з інструментом Ukraine Facility, передбаченого Рамковою Угодою укладеною між Україною та Європейським Союзом щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування Союзу для України згідно з інструментом Ukraine Facility, ратифікованою Законом України від 06.06.2024 № 3786-IX. Цей крок співфінансується Європейським Союзом - Ukraine Facility". Зміст висвітленої інформації не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.
-
Дата публікації:
31.08.2026 11:32
Дата модифікації:
31.08.2026 11:37
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Комплект меблів для навчального кабінету біології
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 25.12.2026
Комплект меблів для навчального кабінету лаборантської біології
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 25.12.2026
Комплект меблів навчального кабінету фізики
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 25.12.2026
Комплект меблів навчального кабінету лаборантської фізики
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 25.12.2026
Комплект меблів для навчального кабінету хімії
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 25.12.2026
Комплект меблів для навчального кабінету лаборантської хімії
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 25.12.2026
Комплект меблів для навчального кабінету географії
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 25.12.2026
Комплект меблів для навчального кабінету математики
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 25.12.2026
Комплект меблів для навчального кабінету інформатики
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 25.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписМісцевий бюджет/Класифікатори ТПКВКМБ - 1183 Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1183 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛьвів
Сума785 853.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписМісцевий бюджет/Класифікатори ТПКВКМБ - 1184 Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1184 - Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛьвів
Сума1 833 645.00 UAH
Проєкт DREAM
ID проєкту DREAM:
DREAM-UA-150426-02BAC89E
Назва проєкту:
"Створення освітніх просторів Львівської міської територіальної громади у межах реформи “Новаукраїнська школа"
Посилання на проєкт:
https://dream.gov.ua/ua/pip/DREAM-UA-150426-02BAC89E