-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Твердопаливні котли та теплоакумулятори (Код за ДК 021:2015:44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-003627-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
673 832.50
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
10
год
25
хв
40
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
f45e2b53e9954e1cab2ab45a73e3ea5c
Внутрішній номер закупівлі:
30236929
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-003627-a
Замовник:
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38624322
-
Адреса:
10006, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Героїв Пожежників, будинок 67-б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Сергій Малиновський +380412423859 s.malinovskiy@dsns.gov.ua https://zt.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
673 832.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 11:52 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 11:52 - 09.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 11:52 - 06.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 11:08
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴673 832.50 Твердопаливні котли та теплоакумулятори (Код за ДК 021:2015:44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі)