• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Твердопаливні котли та теплоакумулятори (Код за ДК 021:2015:44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі)

Оголошено тендер

808 599.00 UAH
Номер: aff3ca50867148a0ab729797bffc0902
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-002821-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області
Замовник: Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області
Очікувана вартість: 808 599.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Твердопаливні котли та теплоакумулятори (Код за ДК 021:2015:44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 31.08.2026 10:45

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описзагальний фонд
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума808 599.00 UAH