-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Штукатурка- ID: UA-2026-08-31-011283-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244558
Військова частина Т0920 ЄДРПОУ: 26632252ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 08:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Гематологічний аналізатор, НК 024:2023: 35476: Аналізатор гематологічний IVD (діагностика...×-
Гематологічний аналізатор, НК 024:2023: 35476: Аналізатор гематологічний IVD (діагностика in vitro ), автоматичний)/ НК 031:2024 – W0202010101 АВТОМАТИЧНІ ГЕМАТОЛОГІЧНІ АНАЛІЗАТОРИ ЦІЛЬНОЇ КРОВІ – НИЗЬКА ПРОДУКТИВНІСТЬ (Пропускна здатність <= 100 тестів/год)
- ID: UA-2026-08-31-011252-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244555
ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033- ID: UA-2026-08-31-011275-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244553
АВІАЦІЙНА БАЗА НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3074) ЄДРПОУ: 45083595ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з інспектування трубопроводів- ID: UA-2026-08-31-011294-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244550
ДК 021:2015: 76600000-9 Послуги з інспектування трубопроводівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV) 45310000-3 - Електромонтажні роботи (Поточний ремонт внутрішньої електро...×-
ДК 021-2015 (CPV) 45310000-3 - Електромонтажні роботи (Поточний ремонт внутрішньої електромережі (встановлення щита ДБЖ) ЗДО (спеціальний дитячий садок) №27 "Ромашка" Черкаської міської територіальної громади за адресою: вул. Верхня Горова, 54/1 в м.Черкаси)
- ID: UA-2026-08-31-011286-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244549
Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради ЄДРПОУ: 36299692ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Плита вологостійка OSB/3, 2500х1250х10 мм, з прямими краями- ID: UA-2026-08-31-011267-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244548
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3008 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803572ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з пошиття медичного одягу (ДК 021:2015: 98390000-3 Інші послуги )- ID: UA-2026-08-31-011280-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244543
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №2 ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 38503179ДК 021:2015: 98390000-3 Інші послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з управління побутовими відходами в Київському РУМ АЗС АТ «Укрнафта» (Черкаська об...×-
Послуга з управління побутовими відходами в Київському РУМ АЗС АТ «Укрнафта» (Черкаська область)
- ID: UA-2026-08-31-011284-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244541
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Акумуляторна батарея для пульта управління БпЛА- ID: UA-2026-08-31-011282-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244539
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38662200ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Цифрове вимірювальне обладнання для кабінету фізики (Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний...×-
Цифрове вимірювальне обладнання для кабінету фізики (Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 39160000-1 - Шкільні меблі)
- ID: UA-2026-08-31-011277-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244538
ЛІЦЕЙ №4 ЛАДИЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24902799ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 01:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 44530000-4 - Кріпильні деталі- ID: UA-2026-08-31-011281-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244537
КНП СОР "Сумський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни" ЄДРПОУ: 02000375ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інженерно-консультаційні послуги на об'єкті "Аварійно-відновлювальні роботи(капі...×-
Інженерно-консультаційні послуги на об'єкті "Аварійно-відновлювальні роботи(капітальний ремонт)багатоквартирного житлового будинку за адресою: вул. Максима Шелеханя, 132 в м. Балаклія Ізюмського району Харківської області "
- ID: UA-2026-08-31-011271-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244535
ДК 021:2015: 71530000-2 Консультаційні послуги в галузі будівництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Томатна паста, сухофрукти, повидло вагове, огірки квашені, капуста квашена, родзинки, горо...×-
Томатна паста, сухофрукти, повидло вагове, огірки квашені, капуста квашена, родзинки, горошок морожений, кукурудза морожена,
- ID: UA-2026-08-31-011258-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244531
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №30 "ЖУРАВЛИК" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 33761178ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плакат на банерній тканині (Рекламні матеріали, каталоги товарів та посібники)- ID: UA-2026-08-31-011263-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244528
Білецька сільська рада ЄДРПОУ: 14029160ДК 021:2015: 22460000-2 Рекламні матеріали, каталоги товарів та посібникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Саморіз по дереву 3,5*35; ДБМ 6*40ММ ГРИБ; Гак по дереву Г-подібний 4*40 оцинкований- ID: UA-2026-08-31-011265-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244527
Тростянецький ліцей Тростянецької селищної ради Вінницької області ЄДРПОУ: 24903149ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -