-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з пошиття медичного одягу (ДК 021:2015: 98390000-3 Інші послуги )
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011280-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
1 124 950.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
06
год
01
хв
51
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
1d3c8392155d420d8a36693e19c0bee4
Внутрішній номер закупівлі:
30244543
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011280-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №2 ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38503179
-
Адреса:
36040, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Івана Мазепи, буд. 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Співак +380532631618 pmsd2_tender@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
98390000-3 Інші послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 124 950.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 17:03 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 17:03 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 17:03 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 15:39
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 124 950.00 Послуги з пошиття медичного одягу (ДК 021:2015: 98390000-3 Інші послуги )