-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з пошиття медичного одягу (ДК 021:2015: 98390000-3 Інші послуги )
Оголошено тендер
1 349 940.00
UAH
Номер:
74e5202146164e4eb39b75d4402c1f1c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-012554-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №2 ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38503179
-
Адреса:
36040, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Івана Мазепи, буд. 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №2 ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38503179
-
Адреса:
36040, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Івана Мазепи, буд. 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 349 940.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з пошиття медичного одягу (ДК 021:2015: 98390000-3 Інші послуги )
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
98390000-3 Інші послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 16:21
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля спецодягу (медичного одягу) для потреб Замовника здійснюється з метою належного забезпечення працівників підприємства засобами індивідуального захисту та виконання вимог ЗУ "Про охорону праці". Обсяг закупівлі визначено відповідно до фактичної потреби ЦПМСД. Технічні характеристики предмета закупівлі розроблені з урахуванням специфіки роботи медичного персоналу первинної ланки (висока зносостійкість, гіпоалергенність тканини, стійкість до дезінфікуючих засобів). Очікувану вартість розраховано методом порівняння ринкових цін на основі комерційних пропозицій постачальників.
-
Дата публікації:
31.08.2026 16:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти отримані від НСЗУ
Сума1 349 940.00 UAH