• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Акумуляторна батарея для пульта управління БпЛА

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

9 213.33 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
06
год
01
хв
53
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 2672e915d1b748159dee2c7264becd11
Внутрішній номер закупівлі: 30244539
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-011282-a   
Замовник: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Алла Бабій +380972956598 a.babii@dsns.gov.ua https://km.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 9 213.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 17:03 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 17:03 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 17:03 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 13:30

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴9 213.33 Акумуляторна батарея для пульта управління БпЛА