-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Цифрове вимірювальне обладнання для кабінету фізики (Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 39160000-1 - Шкільні меблі)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011277-a
Закупівля здійснюється щодо предмета закупівлі в цілому. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська мова (з урахуванням вимог, встановлених в п.7 розділу 1 тендерної документації)
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 01:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 01:00)
166 666.67
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
07
год
01
хв
52
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
e6b162882d394ba09f1a59bc28ff650c
Внутрішній номер закупівлі:
30244538
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011277-a
Замовник:
ЛІЦЕЙ №4 ЛАДИЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24902799
-
Адреса:
24321, Україна, Вінницька область, Гайсинський р-н, місто Ладижин, вул.Будівельників будинок 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олеся Манзюк +380434361451 manziuk_olesia@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
166 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 17:03 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 17:03 - 08.09.2026 01:00
Період оскарження:
31.08.2026 17:03 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 12:45
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴166 666.67 Цифрове вимірювальне обладнання для кабінету фізики (Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 39160000-1 - Шкільні меблі)