-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Цифрове вимірювальне обладнання для кабінету фізики (Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 39160000-1 - Шкільні меблі)
Оголошено тендер
200 000.00
UAH
Номер:
a373d1e5055b478aa31facc808bbd6f0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-013567-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЛІЦЕЙ №4 ЛАДИЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24902799
-
Адреса:
24321, Україна, Вінницька область, Гайсинський р-н, місто Ладижин, вул.Будівельників будинок 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЛІЦЕЙ №4 ЛАДИЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24902799
-
Адреса:
24321, Україна, Вінницька область, Гайсинський р-н, місто Ладижин, вул.Будівельників будинок 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Цифрове вимірювальне обладнання для кабінету фізики (Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 39160000-1 - Шкільні меблі)
Примітки:
закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178;
Джерела фінансування: кошти місцевого бюджету, з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 10.04.2026 № 477 «Про затвердження Порядку та умов надання у 2026 році освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (за спеціальним фондом державного бюджету) в частині створення сучасного освітнього простору»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.08.2026 16:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1276 - Реалізація заходів за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (за спеціальним фондом державного бюджету) на створення сучасного освітнього простору
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛадижин
Сума174 000.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1275 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (за спеціальним фондом державного бюджету), на створення сучасного освітнього простору
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛадижин
Сума26 000.00 UAH