-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів, учнів 5-11 класів- ID: UA-2026-09-03-013371-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286744
ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кран поліпропіленовий кутовий Д20х1/2- ID: UA-2026-09-03-013369-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286743
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Свеської селищної ради ЄДРПОУ: 44060294ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп’ютерна техніка (ноутбук) для забезпечення підготовки та участі національної збірної к...×-
Комп’ютерна техніка (ноутбук) для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з тхеквандо (ВТФ) в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 30210000-4 — Машини для обробки даних(апаратна частина)) (3730)
- ID: UA-2026-09-03-013360-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286741
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 20 днів (до 24.09.26 10:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 09130000-9 - Нафта і дистиляти (Дизельне паливо ДП-Євро 5 (наливом для зап...×-
ДК 021:2015 - 09130000-9 - Нафта і дистиляти (Дизельне паливо ДП-Євро 5 (наливом для заправки дизельної котельні))
- ID: UA-2026-09-03-013358-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286735
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПРОФЕСІЙНІ ЗАКУПІВЛІ" ЄДРПОУ: 40996564ДК 021:2015: 09134200-9 Дизельне паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Індикатори-вимірювачі технологічних параметрів, вільнопрограмовані мікропроцесорні контрол...×-
Індикатори-вимірювачі технологічних параметрів, вільнопрограмовані мікропроцесорні контролери, перетворювач сигналу, пристрій дугового захисту, мікропроцесорні термінали
- ID: UA-2026-09-03-013361-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286733
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 40538421ДК 021:2015: 31710000-6 Електронне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світильник LED LEBRON 36W- ID: UA-2026-09-03-013366-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286732
Комунальне некомерційне підприємство "Ходорівська міська лікарня" Ходорівської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 42310851ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ЦЗВ-26Т_310_ВО: Гарнітура до стрілочного переводу типу Р65 марок 1/11- 1/9, на залізничних...×-
ЦЗВ-26Т_310_ВО: Гарнітура до стрілочного переводу типу Р65 марок 1/11- 1/9, на залізничних брусах, колії 1520 мм (34940000-8 Залізничне обладнання)
- ID: UA-2026-09-03-013355-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286731
Філія "Центр забезпечення виробництва" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 40081347ДК 021:2015: 34940000-8 Залізничне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тарифний план "Бізнес UA Оптимум"- ID: UA-2026-09-03-013359-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286729
військова частина 2197 ЄДРПОУ: 14321831ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Парфум д/приміщення Sila Cristal petal 400мл курок- ID: UA-2026-09-03-013347-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286728
ДК 021:2015: 39810000-3 Ароматизатори та воскиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту автомобілів- ID: UA-2026-09-03-013365-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286725
Кінологічний навчальний центр Державної прикордонної служби України (військова частина 2418) ЄДРПОУ: 14321498ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі- ID: UA-2026-09-03-013346-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286721
Управління освіти, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання виконавчого комітету Малинської міської ради ЄДРПОУ: 33071141ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом ( профіль гладкий)- ID: UA-2026-09-03-013349-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286720
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Понорницької селищної ради ЄДРПОУ: 44045606ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сіль фасована кам'яна- ID: UA-2026-09-03-013350-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286718
ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сільАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з будівництво та введення в експлуатацію внутрішніх мереж газопостачання обєкта- ID: UA-2026-09-03-013345-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286716
4 Державний пожежно - рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області ЄДРПОУ: 38350289ДК 021:2015: 71330000-0 Інженерні послуги різніАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини до легкових автомобілів- ID: UA-2026-09-03-013341-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286715
ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-