-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту автомобілів
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-013365-a
Завершена
158 622.00
UAH з ПДВ
Номер:
4eb7684ed8094f15945e5ead57f34eda
Внутрішній номер закупівлі:
30286725
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-013365-a
Замовник:
Кінологічний навчальний центр Державної прикордонної служби України (військова частина 2418)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321498
-
Адреса:
80074, Україна, Львівська область, Великі Мости, вул. Львівська, 166
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Гринюк Олена Іванівна 0979612671 veliki_mosti_tender@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
158 622.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%
- Подіядата подання заявки
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуга з заміни вітрового скла автобуса Setra S315NF, VIN №WKK62740113001832, 2003 року випуску (із використанням запасної частини – вітрового скла та витратних матеріалів необхідних для демонтажу/монтажу вітрового скла)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.11.2026
Послуга з заміни вітрового скла автобуса Setra S315NF, VIN №WKK35300001000870, 1999 року випуску (із використанням запасної частини – вітрового скла та витратних матеріалів необхідних для демонтажу/монтажу вітрового скла)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.11.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Козенюк Максим Васильович
×
-
Код ЄДРПОУ:
335381643400
-
Контактна особа:
Козенюк Максим Васильович 380673672614
-
Адреса:
13600, Україна, Житомирська область, смт Ружин, Перших Комунарів, 6
Ціна пропозиції
158 622.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2026 16:45
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
dbd13be28fac4745b5f591f4d0ad9ec3
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-03-013365-a-a1
Постачальник:
ФОП Козенюк Максим Васильович
×
-
Код ЄДРПОУ:
335381643400
-
Адреса:
13600, Україна, Житомирська область, смт Ружин, Перших Комунарів, 6
Номер договору:
224-26
Сума договору:
158 622.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
132 185.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний