• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ЦЗВ-26Т_310_ВО: Гарнітура до стрілочного переводу типу Р65 марок 1/11- 1/9, на залізничних брусах, колії 1520 мм (34940000-8 Залізничне обладнання)

Категорія замовника: юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Місцезнаходження замовника: 03049, Україна, Київська область, м. Київ, проспект Повітряних Сил, будинок 11/15. Категорія замовника: юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі».

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 12:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 12:00)

4 518 862.50 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
17
год
25
хв
49
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 9431b0c808d84f8cb3261d2484596208
Внутрішній номер закупівлі: 30286731
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-013355-a   
Замовник: Філія "Центр забезпечення виробництва" АТ "Укрзалізниця"
Контактна особа: Євгеній Касаткін 380444650866 kasatkin.y.y@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 34940000-8 Залізничне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 4 518 862.50 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 16:44 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 16:44 - 21.09.2026 12:00
Період оскарження: 03.09.2026 16:44 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 22.09.2026 15:35

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴4 518 862.50 Лот 1 - Залізничне обладнання