-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Індикатори-вимірювачі технологічних параметрів, вільнопрограмовані мікропроцесорні контролери, перетворювач сигналу, пристрій дугового захисту, мікропроцесорні термінали
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-013361-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 10:00)
1 692 447.50
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
05
год
35
хв
31
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
08a0996628e64387b8408825ca59c46a
Внутрішній номер закупівлі:
30286733
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-013361-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Кучерук Олена Миколаївна 380678292877 KUCHERUK.OM@KTE.KMDA.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
31710000-6 Електронне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 692 447.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 16:45 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 16:45 - 21.09.2026 10:00
Період оскарження:
03.09.2026 16:45 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 22.09.2026 11:35
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴1 068 230.00 Лот 1 - Індикатори-вимірювачі технологічних параметрів, вільнопрограмовані мікропроцесорні контролери, перетворювач сигналу
- Лот №2 ₴444 517.50 Лот 2 - Пристрій дугового захисту, мікропроцесорний термінал дістанційного захисту, мікропроцесорний термінал для захисту та автоматики ліній
- Лот №3 ₴179 700.00 Лот 3 - Мікропроцесорні термінали