-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Індикатори-вимірювачі технологічних параметрів, вільнопрограмовані мікропроцесорні контролери, перетворювач сигналу, пристрій дугового захисту, мікропроцесорні термінали
Оголошено тендер
2 030 937.00
UAH
Номер:
8baf334e1b78417c99be044f60bdc190
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-016551-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
2 030 937.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Індикатори-вимірювачі технологічних параметрів, вільнопрограмовані мікропроцесорні контролери, перетворювач сигналу, пристрій дугового захисту, мікропроцесорні термінали
Примітки:
Лот 1 - Індикатори-вимірювачі технологічних параметрів, вільнопрограмовані мікропроцесорні контролери, перетворювач сигналу
Лот 2 - Пристрій дугового захисту, мікропроцесорний термінал дістанційного захисту, мікропроцесорний термінал для захисту та автоматики ліній
Лот 3 - Мікропроцесорні термінали
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31710000-6 Електронне обладнання
Дата опублікування:
03.09.2026 16:35
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 030 937.00 UAH