-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
поточний ретомнт сантехнічного обладнання на території закладу освіти за адресою : с.Приши...×-
поточний ретомнт сантехнічного обладнання на території закладу освіти за адресою : с.Пришиб Кременчуцького району Полтавської області вул. Центральна 19
- ID: UA-2026-08-31-012274-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245554
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПРИШИБСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44559843ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 92310000-7 — Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літератур...×-
ДК 021:2015: 92310000-7 — Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творів
- ID: UA-2026-08-31-012277-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245552
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ТЕАТРАЛЬНО-ВИДОВИЩНИЙ ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ "КИЇВСЬКИЙ МУНІЦИПАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ" ЄДРПОУ: 05492734ДК 021:2015: 92310000-7 Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творівАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних...×-
Код ДК 021:2015 – 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок (Послуги з технічного обслуговування вентиляційних систем вокзалу станції Одеса-Головна)
- ID: UA-2026-08-31-012276-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245551
ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 18:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Легковий автомобіль Renault Duster або еквівалент- ID: UA-2026-08-31-012271-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245548
Зміївська міська рада ЄДРПОУ: 04058674ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування учнів Рівненського ліцею № 23- ID: UA-2026-08-31-012268-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245547
Управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради ЄДРПОУ: 25675242ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукав з ПВХ для облаштування приміщень для розміщення внутрішньо-переміщених та/або евакуй...×-
Рукав з ПВХ для облаштування приміщень для розміщення внутрішньо-переміщених та/або евакуйованих осіб
- ID: UA-2026-08-31-012267-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245544
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МАРІУПОЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ГУРТОЖИТОК" ЄДРПОУ: 37121913ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
канцелярське приладдя- ID: UA-2026-08-31-012262-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245543
комунальний заклад "Обласний "Центр-Ветеран" з питань допомоги захисникам і захисницям України" ЄДРПОУ: 43243622ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з охорони публічної безпеки і порядку на території Галицького фахового коледжу іме...×-
Послуги з охорони публічної безпеки і порядку на території Галицького фахового коледжу імені В’ячеслава Чорновола: 46001, м. Тернопіль, вул. Б. Хмельницького, 15
- ID: UA-2026-08-31-012264-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245538
Галицький фаховий коледж імені В’ячеслава Чорновола ЄДРПОУ: 14039833ДК 021:2015: 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядкуЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
М'ясо- ID: UA-2026-08-31-012258-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245537
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПУЛТІВЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЯКУШИНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26422945ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт підлоги сходової клітки 4-го поверху КУ "Мукачівський психоневрологіч...×-
Поточний ремонт підлоги сходової клітки 4-го поверху КУ "Мукачівський психоневрологічний інтернат №1" Закарпатської обласної ради (ДК 021:2015:45430000-0 Покривання підлоги та стін)
- ID: UA-2026-08-31-012261-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245536
Комунальна установа "Мукачівський психоневрологічний інтернат №1" Закарпатської обласної ради ЄДРПОУ: 03188524ДК 021:2015: 45430000-0 Покривання підлоги та стінЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-012263-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245535
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Організація гарячого харчування дітей шкільного віку у їдальнях. (ДК 021:2015:55510000-8:...×-
Організація гарячого харчування дітей шкільного віку у їдальнях. (ДК 021:2015:55510000-8: Послуги їдалень)
- ID: UA-2026-08-31-012254-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245533
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЗАСТАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43065925ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини до тепловозів 2ТЕ116, 2М62, 2ТЕ10- ID: UA-2026-08-31-012255-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245532
ДК 021:2015: 34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного рухуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 18:13)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт аварійної частини будівлі Сквирського районного суду Київської області...×-
Капітальний ремонт аварійної частини будівлі Сквирського районного суду Київської області за адресою:м.Сквира, вул. Володимира Гапоненка, 7
- ID: UA-2026-08-31-012253-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245531
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Київській області ЄДРПОУ: 26268119ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 10:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кліматичне обладнання- ID: UA-2026-08-31-012237-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245530
Військова частина А4668 ЄДРПОУ: 26637195ДК 021:2015: 42512200-0 Настінні кондиціонери повітряПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 00:00)
-