• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Капітальний ремонт аварійної частини будівлі Сквирського районного суду Київської області за адресою:м.Сквира, вул. Володимира Гапоненка, 7

відкриті торги відповідно до Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 № 1178

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 10:00)

12 683 127.80 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
09
год
31
хв
05
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 9a69af79ec2041059d7d371cd28b56e7
Внутрішній номер закупівлі: 30245531
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012253-a   
Замовник: Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Київській області
Контактна особа: Юрій Волосян +380442340500 voitenko@ko.court.gov.ua http://ko.court.gov.ua/tu10/
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 12 683 127.80 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 18:22 - 12.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 18:22 - 15.09.2026 10:00
Період оскарження: 31.08.2026 18:22 - 12.09.2026 00:00
Аукціон: з 16.09.2026 15:33

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴12 683 127.80 Капітальний ремонт аварійної частини будівлі Сквирського районного суду Київської області за адресою:м.Сквира, вул. Володимира Гапоненка, 7