-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт аварійної частини будівлі Сквирського районного суду Київської області за адресою:м.Сквира, вул. Володимира Гапоненка, 7
Оголошено тендер
12 683 127.80
UAH
Номер:
39dc2aac460d4d31b9d08421c21f9b61
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-014502-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Київській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26268119
-
Адреса:
01033, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Жилянська, 58 б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Київській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26268119
-
Адреса:
01033, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Жилянська, 58 б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
12 683 127.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт аварійної частини будівлі Сквирського районного суду Київської області за адресою:м.Сквира, вул. Володимира Гапоненка, 7
Примітки:
відкриті торги відповідно до Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 № 1178
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
31.08.2026 17:52
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Капітальний ремонт аварійної частини будівлі Сквирського районного суду Київської області за адресою:м.Сквира, вул. Володимира Гапоненка, 7
Кількість
1 робота
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:0501020 - Забезпечення здійснення правосуддя місцевими, апеляційними судами та функціонування органів і установ системи правосуддя
Сума12 683 127.80 UAH