-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лот 2. Кейтерингові послуги для організації гарячого харчування учнів ЗЗСО І-ІІ ст. с.Терн...×-
Лот 2. Кейтерингові послуги для організації гарячого харчування учнів ЗЗСО І-ІІ ст. с.Тернава, ЗЗСО І-ІІ ст. с.П’ятниця, ЗЗСО І-ІІ ст. с.Солянуватка, ЗЗСО І-ІІ ст. с.Боневичі (Код ДК 021:2015(CPV): 55520000-1-Кейтерингові послуги)
- ID: UA-2026-08-31-011562-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244838
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання обладнання для поточного ремонту каналізаційних систем для протирадіаційного укр...×-
Придбання обладнання для поточного ремонту каналізаційних систем для протирадіаційного укриття обліковий № 54633 закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 3 «Сонечко» Очаківської міської ради
- ID: UA-2026-08-31-011555-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244833
Управління освіти та з гуманітарних питань Очаківської міської ради ЄДРПОУ: 20908279ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщень головного офісу АТ "Укртранснафта" на 6-му поверсі БЦ...×-
Поточний ремонт приміщень головного офісу АТ "Укртранснафта" на 6-му поверсі БЦ "SENATOR" (код 45220000-5 за ДК 021:2015 інженерні та будівельні роботи)
- ID: UA-2026-08-31-011544-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244831
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСНАФТА" ЄДРПОУ: 31570412ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пральні машини промислові та Сушильні машини- ID: UA-2026-08-31-011536-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244826
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А7384 ЄДРПОУ: 26630738ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 17:18)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ніж для мотокосилки- ID: UA-2026-08-31-011553-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244820
Державна реабілітаційна установа «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Мрія» ЄДРПОУ: 22440082ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
18930000-7 - Мішки та пакети- ID: UA-2026-08-31-011543-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244819
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЗДОЛБУНІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ» ЗДОЛБУНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02000105ДК 021:2015: 18930000-7 Мішки та пакетиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Навчання з питань технічної експлуатації теплових установок і мереж- ID: UA-2026-08-31-011538-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244817
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Луцький ліцей № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради" ЄДРПОУ: 13369178ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукція- ID: UA-2026-08-31-011548-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244816
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №11 "ЖУРАВОНЬКА" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36317805ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
стрем’янка 5-сх металева- ID: UA-2026-08-31-011540-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244814
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти Київської обласної ради "Васильківський професійний коледж" ЄДРПОУ: 22204341ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макаронні вироби- ID: UA-2026-08-31-011522-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244813
Лучинецька гімназія Вендичанської селищної ради Могилів-Подільського району Вінницької обасті ЄДРПОУ: 25501855ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 33600000-6 Фармацевтична продукція (Ivermectin,Albendazole)- ID: UA-2026-08-31-011535-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244812
ЧЕРКАСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЗООЛОГІЧНИЙ ПАРК "РОШЕН" ЄДРПОУ: 02127064ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання електронних довірчих послуг- ID: UA-2026-08-31-011533-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244810
Виконавчий комітет Світловодської міської ради ЄДРПОУ: 04055280ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного аварійного ремонту навчального кабінету №65 (хімія навчальна аудиторія...×-
Послуги з поточного аварійного ремонту навчального кабінету №65 (хімія навчальна аудиторія) Ліцею №38 імені Івана Павловського Полтавської міської ради Полтавської області за адресою: м. Полтава, вул. Юліана Матвійчука, 74
- ID: UA-2026-08-31-011523-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244808
Ліцей №38 імені Івана Павловського Полтавської міської ради ЄДРПОУ: 22539573ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична апаратура та супутнє приладдя- ID: UA-2026-08-31-011531-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244807
Комунальне підприємство "Швидкісний трамвай" ЄДРПОУ: 30950099ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гілочка хризантеми- ID: UA-2026-08-31-011524-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244806
Сектор освіти, культури, молоді, спорту та інформаційної політики Селищенської сільської ради ЄДРПОУ: 44141488ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоЗавершена -