• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з поточного аварійного ремонту навчального кабінету №65 (хімія навчальна аудиторія) Ліцею №38 імені Івана Павловського Полтавської міської ради Полтавської області за адресою: м. Полтава, вул. Юліана Матвійчука, 74

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

1 130 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
01
год
36
хв
04
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 95daebd8dcea4f6f87a00d93de6efd6a
Внутрішній номер закупівлі: 30244808
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-011523-a   
Замовник: Ліцей №38 імені Івана Павловського Полтавської міської ради
Контактна особа: Богдан Носуля +380634634400 school38.tender@gmail.com https://www.poltavaschool38.pp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 130 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 17:18 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 17:18 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 17:18 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 11:24

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 130 000.00 Послуги з поточного аварійного ремонту навчального кабінету №65 (хімія навчальна аудиторія) Ліцею №38 імені Івана Павловського Полтавської міської ради Полтавської області за адресою: м. Полтава, вул. Юліана Матвійчука, 74