-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична апаратура та супутнє приладдя
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011531-a
Завершена
51 090.00
UAH з ПДВ
Номер:
07f79889a7ef4a73960d1df9189c0f68
Внутрішній номер закупівлі:
30244807
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011531-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Швидкісний трамвай"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30950099
-
Адреса:
50057, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, майдан Праці, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Дрібниця Вікторія Вікторівна 380979033028 23022026@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
19.08.2026 року через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником, відкриті торги щодо Закупівлі автоматично відмінені електронною системою закупівель відповідно до п. 51 Особливостей. Звіт про результати проведення процедури закупівлі додається (ID оголошення - UA-2026-08-11-010418-a).
Очікувана вартість:
51 090.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата за Товар здійснюється Покупцем у національній валюті України шляхом безготівкового перерахування належних до сплати сум за банківськими реквізитами Постачальника, зазначених у Договорі, на підставі рахунку на оплату, протягом 45 (сорок п’ять) робочих днів від дати здійснення поставки Товару на склад Покупця, та двостороннього підписання видаткових накладних.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях45 робочі дні
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%
- Подіядата подання заявки
- ОписПостачання Товару на підставі заявки (заявок) орієнтовна кількість 2-3 (дві-три) партії. Термін поставки: протягом 10 (десяти) робочих днів від дати отримання заявки.
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Перемикач KCD1-5-101NW R/B 220V
Кількість
30 штука
Період постачання
до 25.12.2026
Автоматичний вимикач 1р 10 А (тип С) ВА-2017
Кількість
12 штука
Період постачання
до 25.12.2026
Автоматичний вимикач УКРЕМ ВА-2017/С 1р 16А
Кількість
24 штука
Період постачання
до 25.12.2026
Автоматичний вимикач 1p 20 А (тип С) ВА-2017
Кількість
12 штука
Період постачання
до 25.12.2026
Автоматичний вимикач 2р 10 А (тип С) ВА-2017
Кількість
12 штука
Період постачання
до 25.12.2026
Автоматичний вимикач ВА-2017/С 2р 6А
Кількість
12 штука
Період постачання
до 25.12.2026
Автоматичний вимикач 3p 80 А ВА-2004N/125 Аско
Кількість
5 штука
Період постачання
до 25.12.2026
Автоматичний вимикач 3p 125 А ВА-2004N/125 Аско
Кількість
5 штука
Період постачання
до 25.12.2026
Автоматичний вимикач 3р 100 А (тип С) ВА-2004N/125
Кількість
5 штука
Період постачання
до 25.12.2026
Вимикач 1 клав QUANTUM з монтажною коробкою
Кількість
25 штука
Період постачання
до 25.12.2026
Вимикач 2 клав QUANTUM з монтажною коробкою
Кількість
20 штука
Період постачання
до 25.12.2026
Вимикач Nilson Touran білий 1кл
Кількість
25 штука
Період постачання
до 25.12.2026
Вимикач Nilson Touran білий 2кл
Кількість
15 штука
Період постачання
до 25.12.2026
Вилка плоска штепсельна NEOMAX
Кількість
30 штука
Період постачання
до 25.12.2026
Розетка QUANTUM
Кількість
120 штука
Період постачання
до 25.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «Електроснаб-Україна»
×
-
Код ЄДРПОУ:
41955822
-
Контактна особа:
Річко Сергій Володимирович 380675599830 snab-kr@ukr.net
-
Адреса:
50084, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вул. Спасівська, буд.17-а, офіс 3
Ціна пропозиції
51 090.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 17:18
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
f9b613aeceb648c983c528f07646081a
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-011531-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Електроснаб-Україна»
×
-
Код ЄДРПОУ:
41955822
-
Адреса:
50084, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вул. Спасівська, буд.17-а, офіс 3
Номер договору:
8857
Сума договору:
51 090.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
42 575.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний