-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщень головного офісу АТ "Укртранснафта" на 6-му поверсі БЦ "SENATOR" (код 45220000-5 за ДК 021:2015 інженерні та будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011544-a
Завершена
294 543.28
UAH з ПДВ
Номер:
a84be5fb868d476ab389b764c7d96fd6
Внутрішній номер закупівлі:
30244831
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011544-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСНАФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31570412
-
Адреса:
01010, Україна, м. Київ, Київ, вул. Князів Острозьких, будинок 32/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ірина Дейниченко +380442015799 i.deinychenko@ukrtransnafta.com https://www.ukrtransnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45220000-5 Інженерні та будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
UA-2026-06-22-012118-a
Очікувана вартість:
294 543.28 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт приміщень головного офісу АТ "Укртранснафта" на 6-му поверсі БЦ "SENATOR"
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛЬППРОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33020233
-
Адреса:
13501, Україна, Житомирська область, Попільнянський р-н селище міського типу Попільня ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ МАЙДАНУ будинок 20 квартира 3
Ціна пропозиції
294 543.28 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 17:20
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
a20a3708c7ab40eabc8661336a5d2f96
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-011544-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛЬППРОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33020233
-
Адреса:
13501, Україна, Житомирська область, Попільнянський р-н селище міського типу Попільня ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ МАЙДАНУ будинок 20 квартира 3
Номер договору:
22/862
Сума договору:
294 543.28 UAH з ПДВ
Сума договору:
245 452.73 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 16:06
Статус:
Підписаний