-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Поточний ремонт вентиляційної системи в найпростішому укритті будівлі закладу освіти за...×-
«Поточний ремонт вентиляційної системи в найпростішому укритті будівлі закладу освіти за адресою: Миколаївська область, Баштанський район, м. Снігурівка, вул. Центральна, 138» (код ДК 021:2015 — 45331210-1 — Встановлення вентиляційних систем).
- ID: UA-2026-08-31-007932-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241214
Центр фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти Снігурівської міської ради ЄДРПОУ: 44277485ДК 021:2015: 45331210-1 Встановлення вентиляційних системПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення проектної документації та проходження експертизи по об’єкту: «Поточний ремонт...×-
Виготовлення проектної документації та проходження експертизи по об’єкту: «Поточний ремонт системи вентиляції найпростішого укриття №2 Вараського ліцею №1 Вараської міської ради за адресою: м-н Будівельників, 55, м. Вараш, Вараського району, Рівненської області»
- ID: UA-2026-08-31-007934-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241210
Департамент житлово-комунального господарства, майна та будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради ЄДРПОУ: 44402580ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправленн та відновлення картриджів- ID: UA-2026-08-31-007937-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241204
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ЖАШКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 38646750ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба- ID: UA-2026-08-31-007923-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241201
Хорошівський ЦПМСД ЄДРПОУ: 38215258ДК 021:2015: 44800000-8 Фарби, лаки, друкарська фарба та мастикиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне (Папки, Файли, Ручка) Комунальний заклад "Центр...×-
Офісне устаткування та приладдя різне (Папки, Файли, Ручка) Комунальний заклад "Центр культури та дозвілля Калинівської міської ради структурний підрозділ с. Сальник
- ID: UA-2026-08-31-007928-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241200
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Стрічка до касового апарату)- ID: UA-2026-08-31-007911-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241199
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО СТАРОСАМБІРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "СТАРОСАМБІРСЬКА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 01997297ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 45340000 – 2 «Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів» (Послуги з...×-
ДК 021:2015 45340000 – 2 «Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів» (Послуги з облаштування засобами захисту (антидроновою сіткою) об’єктів на території КНП "Міська лікарня №7" ЗМР)
- ID: UA-2026-08-31-007915-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241198
ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені- ID: UA-2026-08-31-007907-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241197
ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Генератори- ID: UA-2026-08-31-007903-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241196
Військова частина А4718 ЄДРПОУ: 26637232ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сіль технічна з протизлежувальною добавкою- ID: UA-2026-08-31-007914-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241195
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СПЕЦЕКО" ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36965797ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сільПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 24910000-6 Клеї (Клей для облицювання CERESIT СМ11 25кг 54шт/пал)- ID: UA-2026-08-31-007916-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241194
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ШАБІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЄДРПОУ: 42045473ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із забезпечення безпеки та громадського порядку в аудиторіях під час проведення іс...×-
Послуги із забезпечення безпеки та громадського порядку в аудиторіях під час проведення іспитів (Запорізька область)
- ID: UA-2026-08-31-007921-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241191
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «ЦЕНТР ЯКОСТІ ОСВІТИ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ» ЄДРПОУ: 21707413ДК 021:2015: 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядкуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
30230000-0 "Комп’ютерне обладнання" (комп’ютерне обладнання для господарської ді...×-
30230000-0 "Комп’ютерне обладнання" (комп’ютерне обладнання для господарської діяльності, а саме багатофункціональний пристрій EPSON L6490 (C11CJ88405) для забезпечення роботи бухгалтерської служби ОНЕУ)
- ID: UA-2026-08-31-007913-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241189
ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 02071079ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправка та відновлення картриджа- ID: UA-2026-08-31-007909-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241187
Комунальне некомерційне підприємство "Маньківський центр первинної медико-санітарної допомоги" Маньківської селищної ради Черкаської області ЄДРПОУ: 41777601ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 Код 42131000-6 - Крани, вентилі та клапани.(Придбання матеріалів для ремонту т...×-
ДК 021:2015 Код 42131000-6 - Крани, вентилі та клапани.(Придбання матеріалів для ремонту тепломережі.Кран шаровий 1/2 В/Н (вода). (Відповітрювач Giacomini).
- ID: UA-2026-08-31-007919-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241184
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ДИТЯЧИЙ САДОК) "КОЛОСОК" С.ТИННЕ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ НЕМОВИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34021615ДК 021:2015: 42131000-6 Крани, вентилі та клапаниАктивна -