-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кран кутовий кераміка 1/2, (сантехнічний 1/2)- ID: UA-2026-08-31-011479-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244741
Відділ освіти , культури, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання Дмитрівської сільської ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 43915069ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бетонні конструкції- ID: UA-2026-08-31-011465-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244739
Дніпровський державний університет внутрішніх справ ЄДРПОУ: 08571446ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Емаль- ID: UA-2026-08-31-011462-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244736
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ГУРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44074511ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фруктові соки (в асортименті) (ДК 021:2015:15320000-7 Фруктові та овочеві соки)- ID: UA-2026-08-31-011456-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244734
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВОБАСАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43244977ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гальванічні елементи- ID: UA-2026-08-31-011468-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244733
ДК 021:2015: 31410000-3 Гальванічні елементиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва- ID: UA-2026-08-31-011455-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244729
КЗ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "БІЛОГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1" БІЛОГОРОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25667165ДК 021:2015: 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вода газована 1,5- ID: UA-2026-08-31-011458-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244728
Сектор освіти, культури, молоді, спорту та інформаційної політики Селищенської сільської ради ЄДРПОУ: 44141488ДК 021:2015: 15980000-1 Безалкогольні напоїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
рукавички трикотажні з крапк.- ID: UA-2026-08-31-011459-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244727
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти Київської обласної ради "Васильківський професійний коледж" ЄДРПОУ: 22204341ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Окуляри віртуальної реальності- ID: UA-2026-08-31-011452-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244725
ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ЄДРПОУ: 08571340ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пелети з деревини- ID: UA-2026-08-31-011450-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244724
Управління поліції охорони в Чернігівській області ЄДРПОУ: 40109021ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця столові (курячі)- ID: UA-2026-08-31-011448-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244722
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПУЛТІВЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЯКУШИНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26422945ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з харчування вихованців закладу дошкільної освіти – Покришівський ЗДО «Веселка» Бр...×-
Послуги з харчування вихованців закладу дошкільної освіти – Покришівський ЗДО «Веселка» Брусилівської селищної ради
- ID: UA-2026-08-31-011447-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244721
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра- ID: UA-2026-08-31-011444-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244720
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40506248ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гандбольний м'яч- ID: UA-2026-08-31-011445-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244719
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ПІВДЕННІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44138014ДК 021:2015: 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з централізованого водопостачання м.Кременчук- ID: UA-2026-08-31-011443-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244718
СУМСЬКЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 43316700ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл водиЗавершена -