• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з харчування вихованців закладу дошкільної освіти – Покришівський ЗДО «Веселка» Брусилівської селищної ради

Завершена

199 788.80 UAH без ПДВ
Номер: 95f195974fbb42d09e8f1b57abc02d76
Внутрішній номер закупівлі: 30244721
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-011447-a   
Замовник: Покришівський заклад дошкільної освіти "Веселка"Брусилівської селищної ради
Контактна особа: Валентина Федорчук +380678895996 zdoveselka1971@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 199 788.80 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з харчування вихованців закладу дошкільної освіти – Покришівський ЗДО «Веселка» Брусилівської селищної ради
Код ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 12625, Україна, Житомирська область, село Покришів, вул.Центральна,19 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СВІТ ІНВЕСТ СІТ"
Ціна пропозиції 199 788.80 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 17:14
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 5a386f5ffffe4d18af1fcd59674a1494
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-011447-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СВІТ ІНВЕСТ СІТ"
Номер договору: 47
Сума договору: 199 788.80 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 17:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір кейтеринг Покришів 31.08.2026.pdf
pdf
Інформація про КБВ.pdf