• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Бетонні конструкції

Завершена

322 603.92 UAH з ПДВ
Номер: 34b553328e6d47a4bcf9080a847a8864
Внутрішній номер закупівлі: 30244739
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-011465-a   
Замовник: Дніпровський державний університет внутрішніх справ
Контактна особа: Ірина Копченко +380669250167 mppd@dduvs.edu.ua http://dduvs.in.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 322 603.92 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лавка "Бордо +" 450x2000x400(у бетоні)
Код ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частини
Кількість 6 штука
Період постачання до 04.12.2026
Місце постачання 49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пр. Науки, 26 На карті
Лавка "Маракеш "Б" 450x2400x700(у бетоні)
Код ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частини
Кількість 4 штука
Період постачання до 04.12.2026
Місце постачання 49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пр. Науки, 26 На карті
Блок підпірної стіни N0 1 300x500x400 (сірий)
Код ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частини
Кількість 64 штука
Період постачання до 04.12.2026
Місце постачання 49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пр. Науки, 26 На карті
Блок підпірної стіни кутовий N0 1 350x350x400 (сірий)
Код ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частини
Кількість 24 штука
Період постачання до 04.12.2026
Місце постачання 49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пр. Науки, 26 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ "ВІВАТ"
Ціна пропозиції 322 603.92 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 17:14
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 3f6f38c8fa8a4a08af3bbf5dd3c8801a
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-011465-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ "ВІВАТ"
Номер договору: 235/08/26
Сума договору: 322 603.92 UAH з ПДВ
Сума договору: 268 836.60 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 28.08.2026 17:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір № 235_08_26 від 28.08.26.pdf