• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Пелети з деревини

Завершена

524 100.00 UAH без ПДВ
Номер: 329e7d39b3fb4915b2c9ec7c3125dec7
Внутрішній номер закупівлі: 30244724
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-011450-a   
Замовник: Управління поліції охорони в Чернігівській області
Контактна особа: Пономаренко Катерина Петрівна +380462678031 upo_urist@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2026-08-10-011177-a UA-2026-08-10-011177-a Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 524 100.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пелети з деревини
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 30000 кілограм
Період постачання до 30.04.2027
Місце постачання 14021, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. І. Франка, 4-а На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Осипенко Сергій Іванович
Ціна пропозиції 524 100.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 17:16
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: d4f8a84463204eb2bc1aad5258f8c899
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-011450-a-a1
Постачальник: ФОП Осипенко Сергій Іванович
Номер договору: 130
Сума договору: 524 100.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 30.04.2027 23:59
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір 130.pdf
pdf
Обгрунтування.pdf
docx
КБВ для ФОП.docx