• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Окуляри віртуальної реальності

Завершена

91 699.92 UAH з ПДВ
Номер: da6fd1e0314c405e8c70949c18af0370
Внутрішній номер закупівлі: 30244725
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-011452-a   
Замовник: ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ
Контактна особа: Щирба Христина Іванівна 0322556300 kh.shchyrba@ldubgd.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 91 699.92 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Окуляри віртуальної реальності
Код ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Кількість 4 штука
Період постачання 31.08.2026 - 10.09.2026
Місце постачання 79007 , Україна, Львівська область, Львів, 79007, Львівська обл., місто Львів, ВУЛ. КЛЕПАРІВСЬКА, будинок 35 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Комел"
Ціна пропозиції 91 699.92 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 17:13
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 3d2624bf5c614446b61e06d09bc0cdea
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-011452-a-a1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Комел"
Номер договору: 288
Сума договору: 91 699.92 UAH з ПДВ
Сума договору: 76 416.67 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 30.10.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
docx
Витяг з ЄДР до Договору 288.docx
pdf
Договір 288.pdf
pdf
Обгрунтування.pdf
p7s
sign.p7s