-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Окуляри віртуальної реальності
Оголошено тендер
91 699.92
UAH
Номер:
b25c55e6a070485bad2742706229de00
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-011990-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571340
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, Львів, 79007, Львівська обл., місто Львів, ВУЛ. КЛЕПАРІВСЬКА, будинок 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571340
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, Львів, 79007, Львівська обл., місто Львів, ВУЛ. КЛЕПАРІВСЬКА, будинок 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
91 699.92 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Окуляри віртуальної реальності
Примітки:
Зміни до Річного Плану закупівель. Закупівля здійснюється на підставі пп.6 п. 13 Постанови 1178: відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями. ID закупівлі UA-2026-08-20-012195-a. Загальна вартість у РП вказана з ПДВ.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
31.08.2026 16:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗагальна вартість у РП вказана без ПДВ, відповідно пункту 32 підрозділу 2 Розділу XX Податкового кодексу України.
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума91 699.92 UAH