-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт віконних та дверних прорізів будівлі №** (штаб), військового містечка №**,...×-
Поточний ремонт віконних та дверних прорізів будівлі №** (штаб), військового містечка №**, с. Дубіївка, Черкаська область (код за ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-08-31-011515-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244791
Квартирно-експлуатаційний відділ міста Черкаси ЄДРПОУ: 26631946ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 31430000-9 «Електричні акумулятори» (Зовнішній портативний акумулятор Xiaomi...×-
ДК 021:2015 – 31430000-9 «Електричні акумулятори» (Зовнішній портативний акумулятор Xiaomi 20000mAh 33W (Integrated Cable) або еквівалент)
- ID: UA-2026-08-31-011517-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244789
ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 51110000-6 «Послуги зі встановлення електричного обладнання»(послуги з пот...×-
ДК 021:2015 код 51110000-6 «Послуги зі встановлення електричного обладнання»(послуги з поточного ремонту з встановлення та підключення джерела резервного живлення(дизель-генераторної установки) на території та для потреб закладу дошкільної освіти(ясла-садок) комбінованого типу № 132 Дарницького району м. Києва, вулиця Гмирі Бориса, 3-А»)
- ID: UA-2026-08-31-011510-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244787
ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Апарат для визначення концентрації фактичних смол- ID: UA-2026-08-31-011398-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244785
Військова частина А2287 ЄДРПОУ: 24982545ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дизельне паливо , бензин А-95- ID: UA-2026-08-31-011512-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244784
ПІВНІЧНЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА ЄДРПОУ: 03331022ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Закупівля паперу А4- ID: UA-2026-08-31-011489-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244783
Військова частина А5184 ЄДРПОУ: 26643712ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
відшкодування витрат балансоутримувача- ID: UA-2026-08-31-011507-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244782
Львівський академічний духовний театр "Воскресіння" ЄДРПОУ: 20791624ДК 021:2015: 70330000-3 Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадахАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбук та Планшет- ID: UA-2026-08-31-011499-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244781
Департамент з питань цивільного захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 14373165ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Активна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
65310000-9 - Послуга з розподілу електричної енергії (розподіл електроенергії активної; по...×-
65310000-9 - Послуга з розподілу електричної енергії (розподіл електроенергії активної; послуги із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії)
- ID: UA-2026-08-31-011506-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244780
Івано-Франківський геріатричний пансіонат ЄДРПОУ: 03188748ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергіїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
-ДК 021: 2015 код 99999999-9 «Не відображене в інших розділах»(ДК 018 код 2224.1 «Місцеві...×-
-ДК 021: 2015 код 99999999-9 «Не відображене в інших розділах»(ДК 018 код 2224.1 «Місцеві електросилові мережі»(послуги з поточного ремонту електромереж (утримання внутрішніх мереж електропостачання) для підключення технологічного обладнання харчоблоку в ліцеї № 302 Дарницького району м. Києва на вулиці Братства тарасівців , 8-А )»
- ID: UA-2026-08-31-011508-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244778
ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картриджі, чорнила для друку- ID: UA-2026-08-31-011503-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244777
Виконавчий комітет Обухівської міської ради Київської області ЄДРПОУ: 04362680ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тренажер для стрільби по рухомих цілях з елементами віртуальної реальності «Стрілець VR FP...×-
Тренажер для стрільби по рухомих цілях з елементами віртуальної реальності «Стрілець VR FPV» з модулем «Дуелянт» (на базі ноутбука)
- ID: UA-2026-08-31-011504-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244775
Головне управління Національної поліції в Чернівецькій області ЄДРПОУ: 40109079ДК 021:2015: 35740000-3 Симулятори бойових дійПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського хар...×-
Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
- ID: UA-2026-08-31-011500-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244773
Спортивно-культурний центр "Плоскирів" ЄДРПОУ: 21349089ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Cтілець офісний ISO Black 17 С-11- ID: UA-2026-08-31-011496-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244770
Головний сервісний центр МВС ЄДРПОУ: 40109173ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
організація гарячого харчування- ID: UA-2026-08-31-011497-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244769
ВИЖНИЦЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04062096ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -