-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Тренажер для стрільби по рухомих цілях з елементами віртуальної реальності «Стрілець VR FPV» з модулем «Дуелянт» (на базі ноутбука)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011504-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
291 666.66
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
02
год
38
хв
26
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
5d520834a7a04491b2a539a4b018c12b
Внутрішній номер закупівлі:
30244775
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011504-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Чернівецькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109079
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Андрій Ралко +380372591677 andrijralko3@gmail.com https://cv.npu.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
35740000-3 Симулятори бойових дійАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
291 666.66 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 17:16 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 17:16 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 17:16 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 11:17
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴291 666.66 Тренажер для стрільби по рухомих цілях з елементами віртуальної реальності «Стрілець VR FPV» з модулем «Дуелянт» (на базі ноутбука)