-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тренажер для стрільби по рухомих цілях з елементами віртуальної реальності «Стрілець VR FPV» з модулем «Дуелянт» (на базі ноутбука)
Оголошено тендер
291 666.66
UAH
Номер:
74e315575c16438091c246115a3bd813
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-011891-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Національної поліції в Чернівецькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109079
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Чернівецькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109079
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
291 666.66 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Тренажер для стрільби по рухомих цілях з елементами віртуальної реальності «Стрілець VR FPV» з модулем «Дуелянт» (на базі ноутбука)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
35740000-3 Симулятори бойових дій
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.08.2026 16:01
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:9800 - Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧернівці
Сума291 666.66 UAH