• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Дизельне паливо , бензин А-95

Завершена

985 949.00 UAH з ПДВ
Номер: b6fa7404334f40c6a604994429d5d003
Внутрішній номер закупівлі: 30244784
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-011512-a   
Замовник: ПІВНІЧНЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
Контактна особа: Базилевич Олена Вікторівна 380969425404 bazilevichlena15@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації UA-2026-08-11-006630-a
Очікувана вартість: 985 949.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо , бензин А-95
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 11010 літр
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 34000, Україна, Рівненська область, смт Зарічне, вулиця Партизанська, будинок 1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРНАФТА-ПОСТАЧ"
Ціна пропозиції 985 949.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 17:17
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 2c74340dfd1046608a8003343ac5da47
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-011512-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРНАФТА-ПОСТАЧ"
Номер договору: ЛЦКТ-601
Сума договору: 985 949.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 821 624.17 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 16:00
Статус:
Підписаний
pdf
обгрунтування паливо.pdf
pdf
Довідка про засновника та бенефеціарного власника.pdf
pdf
договірЛЦКТ-601.pdf