-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Закупівля автомобільних запасних частин- ID: UA-2026-08-31-010629-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244570
Військова частина А4150 ЄДРПОУ: 08180776ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Закупівля автомобільних запасних частин- ID: UA-2026-08-31-010559-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244569
Військова частина А4150 ЄДРПОУ: 08180776ДК 021:2015: 19510000-4 Гумові виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Гібридна сонячна електростанція (СЕС) для забезпечення енергетичної стійкості Кам’янськог...×-
«Гібридна сонячна електростанція (СЕС) для забезпечення енергетичної стійкості Кам’янського ліцею Кам’янецької сільської ради Чернівецького району Чернівецької області»
- ID: UA-2026-08-31-011295-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244568
КАМ'ЯНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04418340ДК 021:2015: 09330000-1 Сонячна енергіяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування для здобувачів освіти (Картопля свіжа, сочевиця червона чи жовта)- ID: UA-2026-08-31-011301-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244565
САВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04397106ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розетка, вимикач- ID: UA-2026-08-31-011288-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244564
Калуський ліцей №3 Калуської міської ради Івано-Франківської області ЄДРПОУ: 23922819ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту легкових транспортних засобів згідно ДК 021:2015 код 50110000-9 Послуги...×-
Послуги з ремонту легкових транспортних засобів згідно ДК 021:2015 код 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2026-08-31-011296-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244563
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ” ЄДРПОУ: 32121458ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
За кодом CPV за ДК 021:2015 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація «Капітальний ремон...×-
За кодом CPV за ДК 021:2015 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація «Капітальний ремонт підвального приміщення під розміщення укриття у стаціонарі № 1 КНП "Центральна міська лікарня" Кропивницької міської ради" за адресою: вул. Святослава Хороброго, 3а, м. Кропивницького» (коригування)
- ID: UA-2026-08-31-011297-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244562
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 05493846ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги - Заміна (демонтаж, монтаж, пломбування) трифазних електролічильників з трансформа...×-
Послуги - Заміна (демонтаж, монтаж, пломбування) трифазних електролічильників з трансформатором струму, трансформаторів струму велектроустановках напругою 0,4 кВ. РПЗ - 1.34
- ID: UA-2026-08-31-011299-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244561
ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Закупівля автомобільних запасних частин- ID: UA-2026-08-31-011177-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244560
Військова частина А4150 ЄДРПОУ: 08180776ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Штукатурка- ID: UA-2026-08-31-011283-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244558
Військова частина Т0920 ЄДРПОУ: 26632252ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 08:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Гематологічний аналізатор, НК 024:2023: 35476: Аналізатор гематологічний IVD (діагностика...×-
Гематологічний аналізатор, НК 024:2023: 35476: Аналізатор гематологічний IVD (діагностика in vitro ), автоматичний)/ НК 031:2024 – W0202010101 АВТОМАТИЧНІ ГЕМАТОЛОГІЧНІ АНАЛІЗАТОРИ ЦІЛЬНОЇ КРОВІ – НИЗЬКА ПРОДУКТИВНІСТЬ (Пропускна здатність <= 100 тестів/год)
- ID: UA-2026-08-31-011252-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244555
ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033- ID: UA-2026-08-31-011275-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244553
АВІАЦІЙНА БАЗА НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3074) ЄДРПОУ: 45083595ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з інспектування трубопроводів- ID: UA-2026-08-31-011294-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244550
ДК 021:2015: 76600000-9 Послуги з інспектування трубопроводівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV) 45310000-3 - Електромонтажні роботи (Поточний ремонт внутрішньої електро...×-
ДК 021-2015 (CPV) 45310000-3 - Електромонтажні роботи (Поточний ремонт внутрішньої електромережі (встановлення щита ДБЖ) ЗДО (спеціальний дитячий садок) №27 "Ромашка" Черкаської міської територіальної громади за адресою: вул. Верхня Горова, 54/1 в м.Черкаси)
- ID: UA-2026-08-31-011286-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244549
Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради ЄДРПОУ: 36299692ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Плита вологостійка OSB/3, 2500х1250х10 мм, з прямими краями- ID: UA-2026-08-31-011267-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244548
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3008 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803572ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-