-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга по оформленню, організації поїздки (бронювання та оформлення залізничних квитків,...×-
Послуга по оформленню, організації поїздки (бронювання та оформлення залізничних квитків, організація супроводу, харчування в дорозі(пайок)) для дітей пільгових категорій, які прямують на оздоровлення та відпочинок в дитячий заклад санаторного типу «Карпати» ДП «Клінічний санаторій «Карпати» ПАТ лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця» та у зворотному напрямку
- ID: UA-2026-08-31-010962-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244231
Відділ освіти, молоді і спорту Карпівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 41807012ДК 021:2015: 63510000-7 Послуги туристичних агентств та подібні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Взуття різне,крім спортивного та захисного- ID: UA-2026-08-31-010958-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244222
Комунальна установа "Хорошівський психоневрологічний інтернат" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 33920224ДК 021:2015: 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисногоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання додаткових проєктних робіт за темою: «Реконструкція. Встановлення додаткового ме...×-
Виконання додаткових проєктних робіт за темою: «Реконструкція. Встановлення додаткового механічного обладнання для кранів мостових електричних спеціальних кругової дії в/п 320/160/2х70 тс»
- ID: UA-2026-08-31-010957-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244221
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 21313677ДК 021:2015: 71321000-4 Послуги з інженерного проектування механічних та електричних установок для будівельЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги інвентаризації джерела викидів та його вимірювання з отриманням дозволу на викиди...×-
Послуги інвентаризації джерела викидів та його вимірювання з отриманням дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарного джерела (вантажний двір станції Почайна)
- ID: UA-2026-08-31-010954-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244220
ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перезарядка та відновлення картриджів, ремононт ПК- ID: UA-2026-08-31-010953-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244218
Відділ соціального захисту населення ЄДРПОУ: 43934049ДК 021:2015: 50300000-8 Ремонт, технічне обслуговування персональних комп’ютерів, офісного, телекомунікаційного та аудіовізуального обладнання, а також супутні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кліщі переставні ковані 300 мм- ID: UA-2026-08-31-010952-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244217
Відділ освіти , культури, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання Дмитрівської сільської ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 43915069ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Військове обмундирування (куртка польова бавовняна утеплена з погонами)- ID: UA-2026-08-31-010947-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244216
КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ З ПОСИЛЕНОЮ ВІЙСЬКОВО-ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ ІМЕНІ ГЕРОЯ УКРАЇНИ ВІТАЛІЯ КОВАЛЯ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25867728ДК 021:2015: 35810000-5 Індивідуальне обмундируванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Панель відображення інформації в комплекті з кріпленням та HDMI кабелем- ID: UA-2026-08-31-010946-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244215
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1744 ЄДРПОУ: 08088626ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Світильники та прожектори- ID: UA-2026-08-31-010891-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244213
Військова частина А5092 ЄДРПОУ: 26642612ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 04.09.26 17:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лоток хірургічний: прямокутний, без кришки, з нержавіючої сталі, об’єм 1980 мл, розміри 30...×-
Лоток хірургічний: прямокутний, без кришки, з нержавіючої сталі, об’єм 1980 мл, розміри 300–320×220–240×30–50 мм
- ID: UA-2026-08-31-010931-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244212
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДУБЕНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ДУБЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37624798ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крупи (ДК 021:2015 15610000-7 Продукція борошномельно-крупяної промисловості)- ID: UA-2026-08-31-010944-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244209
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВОБАСАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43244977ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Комплект навчального обладнання для кабінету фізики для забезпечення якісної, сучасної та...×-
Комплект навчального обладнання для кабінету фізики для забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»
- ID: UA-2026-08-31-010936-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244204
Відділ освіти виконавчого комітету Царичанської селищної ради ЄДРПОУ: 41428297ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Роторна косарка з дистанційним керуванням FM 24-70 (або еквівалент)- ID: UA-2026-08-31-010921-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244203
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ГАТНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "ВІТА" ЄДРПОУ: 40153175ДК 021:2015: 16310000-1 КосаркиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випроб...×-
ДК 021:2015 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
- ID: UA-2026-08-31-010943-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244202
Комунальне некомерційне підприємство "Хорольська міська лікарня" Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 01999514ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт водопровідної мережі в с. Остапівка Миргородського району Полтавської о...×-
Капітальний ремонт водопровідної мережі в с. Остапівка Миргородського району Полтавської області
- ID: UA-2026-08-31-010937-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244200
КП «Житлово-експлуатаційне господарство» Комишнянської селищної ради ЄДРПОУ: 39954400ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -