• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • Донорські кошти

Комплект навчального обладнання для кабінету фізики для забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»

Товар закуповується відповідно до Постанови, затвердженої Кабінетом Міністрів України від 11 лютого 2026 року №170 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» у 2026 році (зі змінами).

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

823 055.83 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
06
год
20
хв
50
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 25cc391892554c21ab741a26a1ee7895
Внутрішній номер закупівлі: 30244204
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-010936-a   
Замовник: Відділ освіти виконавчого комітету Царичанської селищної ради
Контактна особа: Майя Ципляк +380966462114 ciplakmaja@gmail.com https://sites.google.com/view/osvitatsar/%d0%bf%d1%83%d0%b1%d0%bb%d1%96%d1%87%d0%bd%d1%96-%d0%b7%d0%b0%d0%ba%d1%83%d0%bf%d1%96%d0%b2%d0%bb%d1%96?authuser=0
Організація-донор: ЄС (Ukraine Facility)
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 823 055.83 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 16:48 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 16:48 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 16:48 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 12:08

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴823 055.83 Комплект навчального обладнання для кабінету фізики для забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»