• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Комплект навчального обладнання для кабінету фізики для забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»

Оголошено тендер

987 667.00 UAH
Номер: ab99bb82feac4d9791cb9fd5a130a929
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-012627-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відділ освіти виконавчого комітету Царичанської селищної ради
Замовник: Відділ освіти виконавчого комітету Царичанської селищної ради
Очікувана вартість: 987 667.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Комплект навчального обладнання для кабінету фізики для забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»
Примітки: Рішення виконавчого комітету селищної ради від 18.03.2026 року №52 - 866200,00; Рішення сесії селищної ради від 08.04.2026 року №2442-48/VІІІ - 7356,00; Рішення сесії селищної ради від 05.06.2026 року №2480-49/VІІІ - 114111,00.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 31.08.2026 16:23

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Комплект навчального обладнання для кабінету фізики для забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 5 комплект
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоІнше
ОписЗа рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (90% фінансування – 888900,00 грн.) КПКВ 0611184 – «Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа”».
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума888 900.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1183 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»
Адміністративно-територіальна класифікаціяЦаричанська
Сума98 767.00 UAH