-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Військове обмундирування (куртка польова бавовняна утеплена з погонами)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-010947-a
Завершена
177 060.00
UAH без ПДВ
Номер:
94b8d4aeb7a6486d9c0e88ef6eee6d82
Внутрішній номер закупівлі:
30244216
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-010947-a
Замовник:
КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ З ПОСИЛЕНОЮ ВІЙСЬКОВО-ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ ІМЕНІ ГЕРОЯ УКРАЇНИ ВІТАЛІЯ КОВАЛЯ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25867728
-
Адреса:
39623, Україна, Полтавська область, Кременчук, Україна, 39623, Полтавська обл., місто Кременчук, вул.Пугача майора, будинок 54/20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Любов Вільхова 380968173369 lipabereza@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
35810000-5 Індивідуальне обмундируванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
177 060.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Військове обмундирування (куртка польова бавовняна утеплена з погонами)
Кількість
78 штука
Період постачання
до 30.10.2026
Місце постачання
39623, Україна, Полтавська область, Кременчук, Україна, 39623, Полтавська обл., місто Кременчук, вул.Пугача майора, будинок 54/20
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП ГОЛИК ОКСАНА ПЕТРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2726804288
-
Контактна особа:
ГОЛИК ОКСАНА ПЕТРІВНА 380677541192
-
Адреса:
39600, Україна, Полтавська область, Кременчук, ПРОВУЛОК ЧЕРЕДНИЦЬКИЙ будинок 6
Ціна пропозиції
177 060.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 16:49
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
7275bdc10cb94c58a372897a079d9ee3
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-010947-a-a1
Постачальник:
ФОП ГОЛИК ОКСАНА ПЕТРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2726804288
-
Адреса:
39600, Україна, Полтавська область, Кременчук, ПРОВУЛОК ЧЕРЕДНИЦЬКИЙ будинок 6
Номер договору:
83
Сума договору:
177 060.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний